Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.+38 044 223 54 54

Новини

Курьерская служба Inter express

Повідомляємо вас про введення індексу до розрахунку вартості відправлення

Шановні клієнти, в зв'язку із нестабільною ситуацією в торговельно-економічній сфері, змушені повідомити вам про введення індексу до розрахунку вартості відправлення.

Даний індекс розраховуватиметься відповідно до зміни курсу валют та змінюватиметься щотижнево (кожну середу о 10:00-12:00). Шановні клієнти,  з  01.06.2022 індекс становить – 3,38.

Дякуємо за розуміння!

Відправлення до Криму

Шановні партнери!

Згідно із законом України про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території України, Автономна Республіка Крим здобуває статус вільної економічної зони, а отже як наслідок, з 1 жовтня 2014 року строки доставки та тарифи на доставку документів та вантажів в Автономну Республіку Крим будуть змінені. Окрім цього, вводиться митне декларування вантажів, що переміщуються на територію півострова та з території півострова на материкову частину України.

Шановні партнери

Шановні партнери, внаслідок сформованої економічної ситуації в країні зменшилася кількість рейсів за деякими напрямками.

Ця ситуація може позначитись на термінах в доставці міжнародних експрес-відправлень у напрямку Близького, Далекого Сходу, Африки і східних країн СНД.

За попередніми даними, ситуація залишатиметься такою до серпня 2014 р.

Дякуємо Вам за розуміння.

З найкращими побажаннями, адміністрація Inter express

Країни, де сервіс призупинено

Шановні клієнти!

У зв'язку з політичною ситуацією в Лівії, сервіс призупинено.

У зв'язку з політичною ситуацією в Газа, Палестина, здійснюється доставка тільки документарного характеру.

Доставку недокументарних відправлень в Алжир тимчасово призупинено.

Доставка документарних відправлень, здійснюється в нормальному режимі.

Сервіс з Нігерії та в Нігерію припинео до подальших повідомлень.

 

Шукаєш власного помічника для здійснення покупок? Ти його вже знайшов!

Shop and Ship ідеальне рішення для тих, хто не бажає платити за покупку в подвійному розмірі і довго чекати на доставку.

Ми допоможемо Вам знайти необхідний товар, здійснити його замовлення самостійно, без переплат і комісій, і доставимо в найкоротший термін до Вас додому або на роботу.

З нами зручніше!

Приєднатися до нас shopandship.com

Антикризова програма Кабінету Міністрів України

У зв'язку з набранням чинності антикризових заходів Кабінету Міністрів України змінився порядок оподаткування міжнародних експрес-відправлень.

Товари та предмети, вартість яких становить до 150 євро, переміщувані фізичними та юридичними особами на митну територію України, не підлягають оподаткуванню.

Закон України від 27 березня 2014 року № 1166-VII "Про запобігання фінансовій катастрофі та створення передумов для економічного зростання в Україні" читайте детальніше...

Хочете купувати коштовності дешевше?

Південна Африка – це, безсумнівно, широкий діапазон товарів ручної роботи і коштовностей, зроблених з місцевого золота. В онлайн-магазинах ПАР ви зможете придбати комплекти намиста, обручок, сережок і браслетів, виготовлених з південноафриканського золота або платини в комбінації з діамантами та напівдорогоцінним камінням, і отримати їх через 5 днів кур'єром Aramex.


INTER EXPRESS - доставка без обмежень

Наші контакти

Україна, 02000, Київ,
вул. Євгена Харченка, 64.
Пн. - Пт. з 9.00 до 18.00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
+38 (044) 223-54-54
+38 (044) 223-50-60
 +38 (067) 223-42-54