Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.+38 044 223 54 54

Про компанію

Курьерская служба Inter express

Inter Express створено 26 травня 2008 року. Протягом цього часу компанія надає транспортно-експедиційні послуги та здійснює кур'єрську доставку документів і малогабаритних вантажів, експрес-відправлення для бізнесу і розваг, прагне надавати зручні й необхідні види сервісу кожній фізичній і юридичній особі в Україні та за кордоном.

21 квітня 2009 року Inter Express уклала Угоду франчайзингу с міжнародною компанією Aramex International Limited. Aramex та міжнародний альянс GDA формують розгалужену транспортну мережу, яка охоплює всі частини світу. Компанія Inter Express є ексклюзивним та офіційним представником міжнародної глобальної мережі Aramex в Україні та здійснює експрес-відправлення усіх видів вантажів документарного та недокументарного характеру по всій території України та в понад 250 країн світу.

Кур'эрська служба Inter expressAramex надає транспортно-експедиційні, логістичні послуги клієнтам у всьому світі, а також прагне надавати необхідні і зручні види сервісу фізичним і юридичним особам в Україні і за кордоном.

На сьогодні нашими клієнтами є:

 • три з п’яти провідних банків країни;
 • найбільша мережа супермаркетів;
 • провідні оператори мобільного зв`язку;
 • один з великих постачальників промислового устаткування;
 • популярні туристичні фірми тощо.

Доставляючи кореспонденцію та вантажі клієнтам, основну увагу Inter express приділяє якості і стандартам європейського сервісу за принципом "від дверей до дверей"!

Ми маємо унікальні ресурси, які гарантують швидку реакцію на замовлення та своєчасну і відповідальну доставку будь-якого виду відправлення:

 • наявність власного автопарку (легкові і вантажні автомобілі);
 • зона митного контролю;
 • надання брокерських послуг;
 • команда висококваліфікованих спеціалістів і кур'єрів з багаторічним досвідом роботи в сфері міжнародних експрес-перевезень;
 • функціональні складські приміщення і сортувальний центр для обробки будь-якого виду вантажів;
 • максимально комфортна інфраструктура офісних приміщень для прийому клієнтів і партнерів.

Завдяки програмі відстеження відправлень "Tracking", яка в режимі on-line дозволяє вам здійснювати моніторинг по доставці вашого замовлення, ми сміливо можемо заявити, що наші клієнти залишаться задоволеними якістю сервісу, а також підтримкою високого стандарту надання кур'єрських послуг європейського зразка.

На сьогоднішній день тарифи на переміщення міжнародних експрес-відправлень залишаються найнижчими на ринку України серед експрес-перевізників, які мають ЦСС з митною зоною та власних представників у регіонах України.

Inter Express пропонує довгострокове й перспективне співробітництво на взаємовигідних умовах.

 

Завантажити презентацію

INTER EXPRESS - доставка без обмежень

Наші контакти

Україна, 02000, Київ,
вул. Євгена Харченка, 64.
Пн. - Пт. з 9.00 до 18.00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
+38 (044) 223-54-54
+38 (044) 223-50-60
 +38 (067) 223-42-54