Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.+38 044 223 54 54

shop&ship

Курьерская служба Inter express

Купуйте в інтернет-магазинах за кордоном

Послуга «shop&ship» дає змогу отримати ваші замовлення з інтернет-магазинів США, Великобританії, Китаю, ОАЕ, Туреччини, Гонконгу, Італії, ПАРу, Німеччини та Індії за допомогою експрес-доставки.

Зареєструйтеся і отримайте власний поштовий акаунт

Для реєстрації в системі «shop&ship» зайдіть на сайт shopandship.com. Одноразова оплата за відкриття акаунту становить 45 доларів і діє необмежений термін. Разом з акаунтом ви отримуєте 10 персональних скриньок в США, Великобританії, Китаї, ОАЕ, Туреччині, Гонконгу, Італії, ПАР, Німеччині та Індії. Доставка ваших замовлень з іноземних інтернет-магазинів здійснюється через абонентську скриньку в системі «shop&ship» з кожної з країн.

Що можна замовити і отримати через систему «shop&ship»?

Меблі, одяг, електроніку, книжки, журнали, кореспонденцію, музичні диски тощо.

Отримай своє замовлення лише за 7 днів

Замовлені речі приходять на ваші особисті скриньки у кожній з країн. Особисто для вас відкривається персональна сторінка, де ви будете бачити усі ваші посилки, відслідковувати їхній рух, вартість доставки тощо. Речі скануються, а інформація про неї завантажується в систему, що дає змогу контролювати що саме є у ваших скриньках. Далі вантаж чи кореспонденція, що надійшли на скриньки, будуть зібрані та передані Вам згідно до графіку міжнародних рейсів. Термін доставки речей через нашу експрес-службу становить 2-7 днів. Щойно Ваше замовлення буде в Україні, Вас поінформують через sms-повідомлення чи телефонний дзвінок.

Система стеження в реальному часі

Контролюйте свій вантаж за допомогою системи стеження в реальному часі «Tracking system» на сайті shopandship.com або завантаживши додаток для iOSAndroidBlackberry і Windows..

INTER EXPRESS - доставка без обмежень

Наші контакти

Україна, 02000, Київ,
вул. Євгена Харченка, 64.
Пн. - Пт. з 9.00 до 18.00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
+38 (044) 223-54-54
+38 (044) 223-50-60
 +38 (067) 223-42-54